فروشگاه اینترنتی کی 724  مجموعه ای کامل و جامع در زمینه عرضه کالاهای مرتبط با سیستم های اتوماسیون و ایمنی ساختمان است که در بستر اینترنت و تحت حمایت شرکت دژ الکترونیک  فعالیت می کند. این فروشگاه با ارائه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب توانسته است جایگاه ویژه ای را در میان مصرف کنندگان به دست آورد.

نمایندگی های معتبر در زمینه های سیستم های حفاظتی از قبیل  درب های اتوماتیک، راهبند، کرکره اتوماتیک، درب اتوماتیک شیشه ای، سیستم های اعلام حریق، نظارت تصویری دوربین مداربسته ، اعلام سرقت  ، کنترل تردد و بسیاری از محصولات دیگر درگاه امنی را برای خرید اینترنتی مشتریان فراهم ساخته است. اعتقاد داریم آنچه که باعث رشد و توسعه ما در این سال ها شده است فقط فاکتور کیفیت در ارائه خدمات و صداقت در فروش بوده است بنابراین بزرگترین هدف خود در کی 724  بالابردن کیفیت در راستای رضایت مندی و پشتیبانی مشتریان خود می دانیم.

سیستم ورود اجناس جدید به مجموعه خود را وابسته به تحقیقات لایه ای نموده ایم تا قبل از هر گونه توصیه و معرفی کالای جدید به مشتری نکات مثبت و منفی آن را به صورت کامل ارائه دهیم. نتیجه این فرآیند قطعا یک خرید رضایت بخش خواهد بود. این بخش تحقیقات مبتنی بر اطلاعات تولید کننده، نظرات کارشناسان خبره در این زمینه و در صورت ممکن نصب آزمایشی کالا در یک پروژه می باشد. با یک نگاه دقیق به سبد محصولات ما، علاوه بر گستره وسیع کالاهای حفاظتی و ایمنی ساختمانی، به روز بودن و وجود کالاهای پیشرفته در عین حال متنوع و در سطوح قیمت مختلف نظر شما را جلب خواهد کرد. تنوع کالا به شما این اجازه را خواهد داد تا محدودیت در بودجه موجب حذف شدن سلیقه شما نگردد. این موضوع نیز خود عاملی برای افزایش رضایت مندی مشتریان عزیز و در نهایت گامی موفق برای ما به حساب می آید. با کمال میل پذیرای هر گونه انتقاد و پیشنهاد از سوی شما مشتریان و همکاران عزیز هستیم.

بدون شک هر سیستمی برای ماندگاری و حفظ جایگاه خود نیاز به تغییرات و به روز رسانی دارد. معیار ما در زمینه تغییرات در سبک تجارت تحلیل نظرات شما دوستان می باشد. لطفا ما را با نظرات خود یاری کنید .

فروشگاه آنلاین کی 724   :  کلینیک تجهیزات اتوماسیون و ایمنی ساختمان

مدیریت سایت

CLOSE
CLOSE
194637